به نام خدا

به گزارش صدای لنجان؛ روح‌الله موذنی در مورد جزییات گم شدن قایق دراگون‌بوت، اظهار کرد: در تمرینات یک هفته قبل از برگزاری جشنواره ورزشی زاینده‌رود، قایق دراگون‌بوت با ۱۷ سرنشین آن به دلیل عمق کم آب به تخته سنگی برخورد کرد و سوراخ بزرگی برداشت.

به مسئولان هیأت انجمن‌های ورزشی هشدار داده بودم

وی ادامه داد: قبل از برگزاری جشنواره و انجام تمرینات، در چند جلسه صحبت‌های بسیاری با مسئولان هیأت انجمن‌های ورزشی استان داشتم و گفتم این قایق به درد جشنواره نمی‌خورد. حتی قبل از آغاز جشنواره تمام مسیری را که قرار بود جشنواره در آن برگزار شود غواصی کردم و از عمق آب که تنها یک متر بود عکس گرفتم و به همه مسئولان نشان دادم و گفتم که این قایق قابلیت استفاده برای جشنواره را ندارد و در زمان استفاده تا ۲۰ سانتی‌متری کف رودخانه می‌رسد و با وجود صخره و سنگ‌های زیاد آسیب می‌بیند، اما با اصرار مسئولان قرار شد به صورت نمایشی از قایق استفاده شود.

لطفا به ادامه مطلب مراجعه نمایید.

چرمهین من قایق ,جشنواره ,مسئولان ,استفاده ,ورزشی ,انجمن‌های ورزشی ,هیأت انجمن‌های ,مسئولان هیأت ,قایق دراگون‌بوت ,برگزاری جشنواره ,هیأت انجمن‌های ورز منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

موسسه دا (لرستانی های پایتخت) تخفیف معرفی کالا یــہ دُخـــتـــرِ جــیــڪ جــیــڪـــو بهترین سایت دلنوشته های من لینک باکس شماره خاله